[vc_row][vc_column]

SPOLUPRÁCE

[/vc_column][/vc_row][vc_row layout=“boxed“ padding_top=“pt120″ padding_bottom=“pb120″ overlay=“0″][vc_column offset=“vc_col-lg-offset-2″][vc_column_text css_animation=“none“ css=“.vc_custom_1552477203985{background-color: #ffffff !important;}“]Jste oděvní návrhářka, navrhujete originální šperky nebo otevíráte kavárnu? Potřebujete super fotografie pro svou prezentaci na sociálních sítích nebo na svůj nový web? Kontaktujte mě!

Každá spolupráce mi přináší nové zkušenosti, podněty a inspiraci. Možnost se rozvíjet, posouvat své hranice a poznávat nové lidi.

Ráda se budu podílet na zajímavých projektech a věřím, že vzájemnou spoluprácí a důvěrou můžeme projekt dotáhnout až k dokonalosti.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

SPOLUPRÁCE

``Vždy mám největší radost, pokud se mé fotografie líbí a lidé na ně pozitivně reagují. Věřím, že každý další projekt mě posouvá a neustále se snažím zlepšovat. Propojuji různé dovednosti a těší mě, pokud má práce přináší prospěch projektům, kterým věřím i lidem, kteří je vytváří a dělají svět zajímavější a lepší.``

[/vc_column][/vc_row][vc_row layout=“boxed“ padding_top=“pt80″ margin_bottom=“mb70″][vc_column]

CO DĚLÁM A S ČÍM VÁM MOHU POMOCI

[/vc_column][/vc_row][vc_row layout=“boxed“ padding_bottom=“pb90″][vc_column]

Portrét

Fotografuji krásu žen, charisma mužů i dětský smích. Zachytím úsměv vašeho miminka i první krůčky vaší holčičky. Pomohu vám s klasickým business portrétem i lifestyle portrétem pro podnikatelské účely, na webové stránky, Instagram či do portfólia. Fotím život okolo nás, tak jak přichází. Jeho krásu i pomíjivost. Více v portfóliu.

Fashion

Módní fotografie pro prezantaci oděvních a šperkařských značek. Fotografuji pro módní návrháře, stylisty, vizážisty i ostatní umělce. Včetně profesionální komunikace, retuše a postprodukce. S možností zajištění modelek a exkluzivních interiérů a exteriérů. Ukázka prací v portfoliu.

Lifestyle

Fotím lifestylové fotografie pro prezentaci na Instagramu a dalších sociálních sítích, webových stránkách či do tiskovin a časopisů. Včetně profesionální retuše. Zajištění modelů, stylistů či exkluzivních interiérů a exteriérů. Ukázka prací v portfoliu.

[/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=“pt70″ padding_bottom=“pb70″ overlay=“dark“ css=“.vc_custom_1467726646389{background-image: url(http://www.prinesdomu.cz/wp-content/uploads/2016/07/271.jpg?id=220) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}“][vc_column]

CHCETE ZAŽÍT SPOLUPRÁCI NEBO JUKNOUT DO PORTFOLIA?

[/vc_column][/vc_row]