KDO JSEM

Ahoj, jmenuji se Anet.

Jsem fotografka, která miluje všechny formy umění. Fotku jsem vystudovala a věnuji se jí již od svých patnácti let. Díky fotce mohu svět kolem sebe na chvíli zastavit a po svém i zaznamenat. Vnímám pocity, nálady, emoce a ty se pak snažím ve správný okamžit zachytit. Lidé jsou pro mě inspirativní, baví mě jejich duše, emoce, nálady i životní příběhy.

VZDĚLÁNÍ A PRAXE

Vystudovala jsem Střední odborné učiliště obor Fotograf / Fotografka. Maturitu jsem získala na Střední uměleckoprůmyslové škole v Písku a své studium jsem ukončila Vyšší školou umění a reklamy, kterou jsem ukončila jako Diplomovaný specialista na Reklamní fotografii a Marketing. Největší praxí pro mě bylo pracovat v reklamní agentuře jako Account Managerka se zaměřením na event marketing a webové stránky pro firmu L'Oréal. Fotograficky jsem největší zkušenosti získala jako produktová fotografka šperků pro fitmu SPERKYMODA.CZ.

CO DĚLÁM A UMÍM

Život

Fotografuji životní události a život sám o sobě. Lapám emoce, chvilky pohody i štěstí. Prostě jen fotím krásu každodennosti, tak jak přichází. Láska, svatba, těhotenství, narození miminka, rodina i přátelé ... Protože každý den nám přináší něco nového, krásného a záleží jen na nás, jak toho využijeme. Úkázku prací naleznete v portfoliu.

Glamour

Každá žena je krásná a originální. Nechte se zachytit mým uměleckým cítěním a dejte možnost vzniknout úžasným snímkům. Ať už to bude akt, glamour nebo jen trochu odvážnější portrét. Společně vybereme místo focení i oblečení. Pomohu vám s líčením, poradím, jak se správně postavit před objektiv. Opravdu každá žena by měla mít doma alespoň jednu fotku, na které se líbí sama sobě. A tyto fotografie určitě ocení i váš parner. Úkázku prací naleznete v portfoliu.

Reklamní a imageové foto

Fotografuji imageové, reklamní fotografie pro prezentaci na Instagram, FB, webové stránky atd. Nafotím, veretušuji a pomohu vám s výběrem, tak aby se k sobě fotografie esteticky i tonálně ladily. Ukázku naleznete v porfoliu.