[vc_row][vc_column el_id=“2020″]

KDO JSEM

[/vc_column][/vc_row][vc_row layout=“boxed“ padding_top=“pt120″ padding_bottom=“pb120″][vc_column width=“3/12″ offset=“vc_col-lg-offset-2″]

Ahoj, jmenuji se Anet.

[/vc_column][vc_column width=“5/12″][vc_column_text css=“.vc_custom_1522848204235{border-radius: 10px !important;}“]

Jsem fotografka, která miluje všechny formy umění. Fotku jsem vystudovala a věnuji se jí již od svých patnácti let. Díky fotce mohu svět kolem sebe na chvíli zastavit a po svém i zaznamenat. Vnímám pocity, nálady, emoce a ty se pak snažím ve správný okamžit zachytit. Lidé jsou pro mě inspirativní, baví mě jejich duše, emoce, nálady i životní příběhy.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

VZDĚLÁNÍ A PRAXE

Vystudovala jsem Střední odborné učiliště obor Fotograf / Fotografka. Maturitu jsem získala na Střední uměleckoprůmyslové škole v Písku a své studium jsem ukončila Vyšší školou umění a reklamy, kterou jsem ukončila jako Diplomovaný specialista na Reklamní fotografii a Marketing. Největší praxí pro mě bylo pracovat v reklamní agentuře jako Account Managerka se zaměřením na event marketing a webové stránky pro firmu L'Oréal. Fotograficky jsem největší zkušenosti získala jako produktová fotografka šperků pro fitmu SPERKYMODA.CZ.

[/vc_column][/vc_row][vc_row layout=“boxed“ padding_top=“pt80″ margin_bottom=“mb70″][vc_column]

CO DĚLÁM A UMÍM

[/vc_column][/vc_row][vc_row layout=“boxed“ padding_bottom=“pb90″][vc_column]

Život

Fotografuji životní události a život sám o sobě. Lapám emoce, chvilky pohody i štěstí. Prostě jen fotím krásu každodennosti, tak jak přichází. Láska, svatba, těhotenství, narození miminka, rodina i přátelé ... Protože každý den nám přináší něco nového, krásného a záleží jen na nás, jak toho využijeme. Úkázku prací naleznete v portfoliu.

Glamour

Každá žena je krásná a originální. Nechte se zachytit mým uměleckým cítěním a dejte možnost vzniknout úžasným snímkům. Ať už to bude akt, glamour nebo jen trochu odvážnější portrét. Společně vybereme místo focení i oblečení. Pomohu vám s líčením, poradím, jak se správně postavit před objektiv. Opravdu každá žena by měla mít doma alespoň jednu fotku, na které se líbí sama sobě. A tyto fotografie určitě ocení i váš parner. Úkázku prací naleznete v portfoliu.

Reklamní a imageové foto

Fotografuji imageové, reklamní fotografie pro prezentaci na Instagram, FB, webové stránky atd. Nafotím, veretušuji a pomohu vám s výběrem, tak aby se k sobě fotografie esteticky i tonálně ladily. Ukázku naleznete v porfoliu.

[/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=“pt70″ padding_bottom=“pb70″ overlay=“dark“ css=“.vc_custom_1467726646389{background-image: url(http://www.prinesdomu.cz/wp-content/uploads/2016/07/271.jpg?id=220) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}“][vc_column]

ZAJÍMÁ VÁS CENÍK SLUŽEB NEBO PORTFOLIO?

[/vc_column][/vc_row]